Priėmimas

Priėmimas
Žmonės ir prekės keliauja mašinomis, traukiniais, lėktuvais ir laivais. Sklandžiam tokio tinklo judėjimui visame pasaulyje nuolatos reikia vairuotojų, mechanikų, suvirintojų, ekspeditorių, IT specialistų. Akivaizdu, kad tai buvo ir bus paklausiausios ateities profesijos.
Važiuojam į ateitį!
Mūsų mokykla rengdama transporto sektoriui specialistus glaudžiai bendradarbiauja su AB “Lietuvos geležinkeliai” ir kitomis stipriomis transporto, logistikos įmonėmis, suteikiančiomis darbuotojams puikias sąlygas dirbti. Jau šiandien bebaigiantys mokslus absolventai praktikos metu darbdavių yra gerai įvertinti ir po diplomo įteikimo pakviesti dirbti.
Mūsų absolventai norėdami tapti vadovais tęsia mokslus universitetuose, pasiekia karjeros aukštumų.
“Baigus mokyklą profesijos pasirinkimas davė gerą postūmį atrasti save transporto srityje ir tobulėti pačiam. Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla “pririšo” mane prie bėgių visam gyvenimui. Esu laimingas savo pasirinkimu”. Dalius Jusaitis, Traukinių valdymo skyriaus vadovas, AB “Lietuvos geležinkeliai Cargo”.
 
Prašymus įstoti į mūsų mokyklą galite pildyti nuo 2020 m. gegužės 20 d. internetu LAMA BPO sistemoje http://profesinis.lamabpo.lt/
KVIEČIAME profesijos išmokti mūsų inovatyvioje mokykloje!


Galerija

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-16 21:35