Naujiena

Naujiena

Prevencinio projekto konferencija

2019 10 15

Spalio mėn. 2 d. vyko vienas pirmųjų projekto „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo ir priklausomybių prevencija profesinio mokymo įstaigų mokiniams“ renginių - įvadinė konferencija. Renginio metu pranešimus skaitė VGTVPM direktorius Valdas Serapinas, projekto vadovė Rita Rukštelytė, ​MP8/1 mokinys Arnoldas Danusevič. 
Mūsų Mokykla 2019 – 2020 m. m. dalyvauja VšĮ „Fitonika“ vykdomame projekte „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo ir priklausomybių prevencija profesinio mokymo įstaigų mokiniams“. Tai Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo finansuojamas projektas, vykdomas VšĮ „Fitonika“ bendradarbiaujant su keliomis profesinėmis mokyklomis.
Projekto tikslas – supažindinti su realiomis tabako, alkoholio ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo sveikatos ir socialinėmis pasekmėmis. Vartojantiems padėti atsisakyti, taip pat informuoti apie teisinę atsakomybę, stiprinti jaunimo savivertę ir psichosocialinį atsparumą, formuoti sveiko gyvenimo būdo nuostatas bei įgūdžius.
Tikslinė grupė: 16 – 20 metų amžiaus profesinių mokyklų jaunuoliai.
Veiklos efektyvumui užtikrinti projekte bus taikomos kompleksinio pobūdžio priemonės: prevenciniai-informaciniai mokymo ciklai jaunuoliams, kuriuos sudaro užsiėmimai psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos ir teisinės atsakomybės tema; ankstyvosios intervencijos mokymai nereguliariai vartojančiam ar eksperimentuojančiam jaunimui psichoaktyviomis medžiagomis, pagalba jų atsisakyti; veikla skirta mokinių tėvams, šeimos nariams ir profesinių mokyklų pedagogams ir kt. Siekiama, kad tėvai, pedagogai ir jaunimas gautų iš kompetentingų specialistų profesionalių žinių ir konsultacijų.


Paskutinį kartą redaguota: