Naujiena

Naujiena

Nuotolinis mokymas VGTVPM karantino metu

2020 03 30

Šiandien startuoja nuotolinis mokymas karantino metu. Mūsų mokyklos mokytojai yra gerai pasirengę vykdyti mokymą tokiu būdu. Per dvi savaites surengėme vaizdo konferencijų, mokymų, aptarėme veiksmus, taisykles bei nuotolinio mokymo planus, kurie buvo pristatyti mokiniams ir nepilnamečių tėvams. Praeitą savaitę mokytojai savo mokiniams išsiuntė nuotolinio mokymo planus, savo kontaktus bei mokymo platformų adresus. Mokykla yra paskyrusi IT konsultantus nuotolinio mokymo laikotarpiu konsultuoti mokytojus bei mokinius, taip pat padėti įvaldyti nuotolinio mokymo platformas. Jei iškiltų klausimų, mūsų mokyklos bendruomenė, mokiniai, mokinių tėvai gali kreiptis į konsultantus: IT@vgtvpm.lt
Mūsų mokyklos mokiniams bendrojo lavinimo (gimnazijos grupėms) nuotolinis mokymas vyksta per www.tamo.lt, kur sukeliamos užduotys kiekvienai dienai. Profesinis mokymas (specialybių moduliai) nuotoliniu būdu vyksta per Moodle https://vgtvpm.vpma.lt/ nuotolinio mokymo platformą. Mokytojai taip pat papildomai naudoja užduočių pateikimą el.paštu, FB Messenger, vaizdo konferencijos tiesioginiam bendravimui vyksta per ZOOM platformą.
Pamokos vyksta pagal tvarkaraštį https://www.vgtvpm.lt/tvarkarastis/ Mokyklos tinklalapyje artimiausiu metu bus įkeltos dviejų savaičių nuotolinio mokymo programos pagal grupes. Sekite informaciją.
Saugodami save ir kitus likite namuose. Sėkmingo ir malonaus mokymosi namų erdvėje!Nuotolinio mokymo programa "Subalansuota vienoje vietoje"Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-15 08:08