Naujiena

Naujiena

Dalyvaujame STUDIJOS 2020

2020 02 04

Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje. Atsakymų į klausimus ieškok 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020.
Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla vasario 6-7 dienomis dalyvauja Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančiame  didžiuliame renginyje  STUDIJOS 2020.Ieškokite mūsų Profesinio mokymo sektoriuje. Mokykla 2020 m. priims mokytis traukinio mašinisto, traukinių manevrų operatoriaus, geležinkelio automatikos ir elektros tiekimo sistemų įrenginių elektromonterio, logisto ekspeditoriaus, kompiuterinės įrangos derintojo, suvirintojo profesijos.
Parodoje mokyklos konsultantai lauks stojančiųjų Transporto paslaugų, Inžinerijos, informacijos ir ryšio technologijos, verslo ir administravimo sričių stenduose.
Susitikime dalykiškam ir vertingam pokalbiui apie profesiją, karjeros galimybes, profesijos keitimą, mokyklos bendradarbiavimą su darbdaviais ir įsidarbinimą baigus mūsų mokyklą!
#studijos2020


Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-06 16:22