Kas mes?

Kas mes?

#ČiaHobisVirstaProfesija!

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) – didžiausia inžinerijos mokslų krypčių kolegija Lietuvoje, rengianti specialistus transporto, energetikos, statybos, elektros ir elektronikos, mechanikos inžinerijos sektoriams. Partnerystę su verslu puoselėjančioje aukštojoje mokykloje nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. pradeda veikti Profesinio mokymo skyrius (buvusi Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla (VGTVPM).

Šiuo metu kolegijoje vykdomos 16 profesinio bakalauro studijų programų, kurias galima studijuoti nuolatine ir ištęstine studijų forma, bei 7 profesinio mokymo programos, kurių trukmė priklauso nuo įgyto išsilavinimo.

VTDK vardas žinomas versle ir visuomenėje dėl parengtų kompetentingų ir rinkoje greitai prisitaikančių specialistų. Glaudaus ir ilgamečio aukštosios mokyklos bendradarbiavimo su didžiausia Lietuvoje susisiekimo bendrove AB „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatas – net 17% įmonėje dirbančių darbuotojų sudaro būtent VTDK absolventai.

Kasdien dirbdami su moderniausia įranga ir pažindami naujausias technologijas VTDK Profesinio skyriaus moksleiviai įgis profesiją, kuri suteiks galimybę sėkmingai įsilieti į darbo rinką arba tiesiausiu keliu tapti VTDK studentu ir siekti aukštojo mokslo diplomo.

Daugiau apie #VTDK: www.vtdko.lt

  


Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-01 10:59