Slinkti aukštyn
Įeiti
Paleisti kūrėjo ataskaitų sritį
Prisijungti | Slaptažodžio valdymas | Registracija | Pasirinkite kalbą Lietuvių | English | Русский | Deutsche

Pasivaikščiojome spalvotais minčių takais

 
Pasivaikščiojome spalvotais minčių takais
2018.11.06
Spalio 25 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinis skaitovų konkursas „Pasivaikščiojimas spalvotų minčių takais“. Jam ruošėsi 10 mokinių. Skaitovai pasirinko K. Binkio, H. Radausko, V.Mykolaičio- Putino, J. Degutytės, J. Aisčio, J. Erlicko ir kitų šių metų jubiliatų kūrinius. Pirmąją vietą laimėjo LE7/1 grupės mokinys Aleksandras Stefanovskis, kuris žaismingai ir įtaigiai skaitė J. Erlicko kūrinį „Vasara su Tomu Sojeriu“ ir MP7/1grupės mokinė Rebeka Salomėja Kavaliauskaitė, nustebinusi komisiją savos kūrybos eilėraščiu „Tulpė“.
Antrosios vietos nugalėtojas Jurgis Morkus Jono Aisčio eilėraštyje „Nemuno legenda“ ne tik aiškiai, bet ir nuoširdžiai perteikė pagrindinę mintį.
J. Degutytės eilėraštis „Liepžiedžių kvapas“ sugrąžino mus į alsuojantį medum vasaros vakarą. Janinos Degutytė eilėraštis „Viržiai“, kurį skaitė II Ga klasės mokinė Marija Charitonova, jau antrą kartą dalyvaujanti skaitovų konkurse, jai taip pat pelnė antrąją vietą. Trečiąją vietą laimėjo LE 7/1 grupės mokinys Rokas Pupinas ir IG klasės mokinė Dija Korvin- Petrovskaja.
Aleksandr Stefanovskij ir Rebeka Salomėja Kavaliauskaitė lapkričio 10 d. vyks į Respublikinio moksleivių skaitovų konkurso I-ąjį turą Maironio literatūros muziejuje Kaune. Linkime jiems sėkmės!

1.JPG
4.JPG
2.JPG
3.JPGVilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla yra valstybės biudžetinė įstaiga.
Islandijos g. 3, LT-01401, Vilnius
tel./faks. (8 5) 262 9728, el. paštas: rastine@vgtvpm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Juridinio asmens kodas: 190971848. PVM mokėtojo kodas: LT909718412.

Kontaktinė forma

Užduoti klausimą